Elektrolizery dla przemysłu

Wytwarzanie zielonego wodoru z elektrolizerów modułowych

Oferujemy gotowe do użytku i dopasowane do indywidualnych potrzeb stacje wytwarzania wodoru, które stanowią elastyczny, modułowy system elektrolizerów do zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Elektrolizery modułowe umożliwiają łatwe skalowanie systemu w zależności od wielkości zapotrzebowania na wodór oraz rozbudowę o dodatkowe urządzenia, takie jak osuszacz, czy bufor.

Nasze wieloletnie doświadczenie w przemysłowych zastosowaniach wodoru oraz produkcji urządzeń elektrotechnicznych, pozwalają nam zaoferować Państwu w pełni profesjonalne podejście do zagadnień związanych z wytwarzaniem wodoru do celów przemysłowych. Na co dzień wykorzystujemy elektrolizery do produkcji zielonego wodoru z wody z wykorzystaniem energii z naszej instalacji fotowoltaicznej. Wytworzony czysty wodór jest zużywany w piecach przelotowych w procesie wyrzażania grzałek rurkowych jako gaz osłonowy, a także do lutowania twardego detali wykonanych ze stali nierdzewnych.

Elektrolizery AEM: Twoja produkcja zielonego wodoru rozpoczyna się teraz

Opatentowany przez włoską firmę Enapter, elektrolizer z membraną anionowymienną (AEM) to ujednolicony, elastyczny system, który można łączyć szeregowo i który umożliwia produkcję wodoru tam, gdzie jest on wykorzystywany. Modułowa konstrukcja – w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem – umożliwia konfigurację w ciągu kilku minut oraz zdalną kontrolę i zarządzanie elektrolizerem.

 

Zapraszamy do współpracy Telefon  +48 783 808 900  E-mail  p.poreba@selfa-pv.com
Stacje wytwarzania wodoru

Stacje wytwarzania wodoru

Niezależnie od tego, czy chcesz zastąpić ‘szary’ wodór w Twojej firmie, czy tworzysz nową instalację wodorową lub magazyn energii, zapewniamy dopasowanie wielkości produkcji zielonego, ekologicznego wodoru dopasowanego do Twoich potrzeb. Zapewniamy dostarczenie gotowego rozwiązania.

Elektrolizer EL 4.1

Elektrolizer EL 4.1

Opatentowany przez firmę Enapter elektrolizer z membraną anionowymienną (AEM) to ujednolicony, elastyczny system o modułowej konstrukcji – w połączeniu z zaawansowaną integracją oprogramowania – umożliwia konfigurację w ciągu kilku minut oraz zdalną kontrolę i zarządzanie.

Zbiornik wody WT 2.1

Zbiornik wody WT 2.1

Zbiornik na wodę Enapter zapewnia miejsce na 38 litrów czystej wody dla elektrolizera AEM. Zbiornik zawiera czujnik przewodności oraz układ pomp umożliwiający zaopatrywanie w czystą wodę aż do 11 elektrolizerów AEM.

Suszarka wodoru DRY 2.1

Suszarka wodoru DRY 2.1

Suszarka Enapter to hybrydowy system adsorpcji zmiennotemperaturowo-ciśnieniowej, który składa się z wkładów wypełnionych materiałem silnie adsorbującym. Suszarka jest bezobsługowa. Podczas pracy jeden wkład wychwytuje wilgoć ze strumienia gazowego wodoru elektrolizera, natomiast drugi wkład jest podgrzewany i regenerowany.

Selfa

SELFA GE S.A.
71-042 Szczecin
ul. Bieszczadzka 14

Rejestr : Sąd Rejonowy w Szczecinie
Wydział XIII Gospodarczy KRS 0000004595
Kapitał akcyjny: 800.000 zł - opłacony w całości

Godziny pracy działu handlowego: 8:00 - 16:00
Godziny pracy magazynu: 7:00 - 15:00

NIP 852-22-99-864, REGON 812026229
Nr rachunku: PLN 47 1020 4795 0000 9702 0177 4603

Copyright © SELFA GE S.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone