Falowniki / inwertery PV

Selfa SFT
Selfa SFT

więcej >

Fronius GEN24 Plus
Fronius GEN24 Plus

więcej >

SolarEdge
SolarEdge

więcej >

Afore
Afore

więcej >

Fronius

Fronius

Inwertery Fronius - logo


Dział Solar Energy Fronius jest zaangażowany w fotowoltaikę od 1992 roku . Wyjątkowe produkty i usługi czynią z tego działu lidera jakości na światowym rynku i model wzorcowy dla zrównoważonego rozwoju.


Fronius na całym świecie nieustannie wyznacza nowe standardy rewolucyjnych produktów i nowych technologii. Wszystkie urządzenia Fronius charakteryzują się najwyższym poziomem jakości, ponieważ przechodzą liczne testy pogłębione dla najbardziej wymagających warunków.
 

Sieć serwisowa w całej Polsce

7 lat gwarancji producenta z możliwością przedłużenia do 20 lat

 

Falowniki trójfazowe Fronius SYMO
 

Oferując kategorie mocy od 3.0 do 20.0 kW, beztransformatorowe urządzenia Fronius Symo to trójfazowe falowniki dla instalacji fotowoltaicznej każdej wielkości. Dzięki technologii SuperFlex Design, Fronius Symo jest doskonałym  rozwiązaniem dla dachów o nieregularnym kształcie lub zorientowanych na różne strony świata. 

Inwertery Fronius

Fot. fronius.com

 

Standardowe wyposażenie w dostęp do internetu przez Wi-Fi lub Ethernet i łatwość integracji z komponentami innych firm sprawia, że Fronius Symo to jeden z najbardziej „komunikatywnych” przetwornic na rynku. Co więcej, wyposażony w interfejs dla inteligentnego licznika energii pozwala na dynamiczne zarządzanie wprowadzaniem energii do sieci i wyraźną wizualizację zużycia wyprodukowanej energii na potrzeby własne.
 

Inwertery Fronius - zarządzanie energią słoneczną w instalacji fotowoltaicznej

Fot. Inwertery Fronius - zarządzanie energią słoneczną w instalacji fotowoltaicznej Selfa

 

Falowniki jednofazowe Fronius PRIMO


Seria Fronius Primo, obejmująca klasy mocy od 3,0 do 8,2 kW, doskonale uzupełnia nową generację falowników SnapINverter. Jednofazowe, beztransformatorowe urządzenie jest idealnym falownikiem do zastosowania w gospodarstwach domowych. 

Dzięki innowacyjnej technologii SuperFlex Design uzyskano maksymalną elastyczność w projektowaniu instalacji, podczas gdy system montażu instalacji SnapINverter oraz konserwacja są tak proste, jak to tylko możliwe.

Seryjnie zintegrowany pakiet komunikacyjny z interfejsem WLAN, funkcją zarządzania energią, licznymi interfejsami i wieloma innymi cechami sprawia, że Fronius Primo jest bardzo „komunikatywny” w stosunku do swojego właściciela.

 

Inwertery Fronius - elektrownia fotowoltaiczna
Fot. Inwertery Fronius - elektrownia fotowoltaiczna

Selfa

SELFA GE S.A.
71-042 Szczecin
ul. Bieszczadzka 14

Rejestr : Sąd Rejonowy w Szczecinie
Wydział XVII Gospodarczy KRS 0000004595
Kapitał akcyjny: 800.000 zł - opłacony w całości

Godziny pracy działu handlowego: 8:00 - 16:00
Godziny pracy magazynu: 7:00 - 15:00

NIP 852-22-99-864, REGON 812026229
Nr rachunku: PLN 47 1020 4795 0000 9702 0177 4603

Copyright © SELFA GE S.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone