Falowniki / inwertery SELFA

Selfa SFT
Selfa SFT

więcej >

Afore

Afore

logo inwertery Afore

 

Afore specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań konwersji oraz kontroli zasilania dla instalacji fotowoltaicznych produkując oraz wprowadzając na rynek falowniki PV, które charakteryzują się wysoką sprawnością, niezawodnością i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Afore jako firma zorientowana na klienta, zawsze stara się samodoskonalić oraz zwiększać zadowolenie klienta. Wysoka jakość jest podstawą działania firmy Afore nie tylko w zakresie kontroli jakości produktów ale również w zakresie serwisu oraz wsparcia technicznego. Afore jest w stanie pomóc klientom w zmniejszeniu zużycia energii i emisji dwutlenku węgla dzięki wiodącym ekologicznym rozwiązaniom.
 

Obsługa serwisowa w całej Polsce

10 lat gwarancji producenta z możliwością przedłużenia do 15 lat

 

Inwertery trójfazowe Afore BNT

 

Inwerter Afore trójfazowy

Fot. Afore BNT


Afore BNT to seria falowników trójfazowych dostępnych w zakresie mocy od 3kW do 60kW. Temperatura wewnątrz inwertera jest skutecznie obniżana poprzez izolację głównego źródła ciepła - induktora (znajdującego się na zewnątrz falownika, w tylnej części sekcji przyłączeniowej). Zewnętrzny radiator zajmuje całą powierzchnię sekcji roboczej inwertera, co znacznie poprawia niezawodność i żywotność falownika.
 
Obudowa wykonana z aluminium jest anodowana, a w przypadku modeli >17kW dodatkowo malowana elektrostatycznie, co zapewnia wysoką odporność na korozję i warunki atmosferyczne.
 
Inwerter uruchamia się z polską normą PN-EN 50438, a w menu falownika domyślnie występuje język polski. Inwerter obsługuje się przy pomocy przycisków indukcyjnych, co czyni inwerter praktycznie niezawodnym eksploatacyjnie.
 
Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi (z możliwością zamiany na moduł Ethernet). Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna, poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

 

Inwertery jednofazowe Afore HNS

 

Inwerter Afore HNS

Fot. Afore HNS

 

Afore HNS to seria falowników jednofazowych dostępnych w zakresie mocy od 1kW do 5 kW. Wszystkie modele posiadają obudowę typu UNIBODY, która jest jednolitą konstrukcją aluminiową. Powierzchnia tej konstrukcji jest anodowana, co zwiększa wytrzymałość oraz skutecznie przeciwdziała utlenianiu i korozji. Obudowa UNIBODY wraz z zewnętrznym induktorem zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła, co znacząco poprawia niezawodność oraz wydłuża żywotność Inwertera.
 
Menu inwertera obsługiwane jest przy pomocy przycisków indukcyjnych, które nie posiadają fizycznych styków, co czyni inwerter praktycznie niezawodnym eksploatacyjnie.
 
Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi (z możliwością zmiany na moduł Ethernet). Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

Selfa

SELFA GE S.A.
71-042 Szczecin
ul. Bieszczadzka 14

Rejestr : Sąd Rejonowy w Szczecinie
Wydział XIII Gospodarczy KRS 0000004595
Kapitał akcyjny: 800.000 zł - opłacony w całości

Godziny pracy działu handlowego: 8:00 - 16:00
Godziny pracy magazynu: 7:00 - 15:00

NIP 852-22-99-864, REGON 812026229
Nr rachunku: PLN 47 1020 4795 0000 9702 0177 4603

Copyright © SELFA GE S.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone