Selfa SFT

Selfa SFT

SELFA SFT to seria nowoczesnych beztransformatorowych sieciowych falowników trójfazowych. Falowniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. Cała seria falowników SFT wspierana jest przez inżynierów z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Selfa i ma w standardzie 10-letnią gwarancję producenta SELFA GE S.A. oraz bezpłatną aplikację MojaSelfa w języku polskim.

TUV Certyfikowane przez TÜV - jednostkę badawczą akredytowaną przez DAkkS

 

Falowniki SELFA SFT dostępne są w szerokim zakresie mocy od 4 do 25 kW. Zastosowanie 2MPPT pozwala na elastyczne projektowanie instalacji fotowoltaicznych na dachach skierowanych w różne strony świata.

Moc Polskiej Gwarancji

Zalety naszych falowników

Cicha praca

Falowniki Selfa cechują się niskim poziomem generowanego szumu podczas swojej pracy. To ważna cecha szczególnie dla klientów instalujących falownik w swoim domu. Poziom hałasu nie przekracza 25dB dla falowników o mocy do 12 kW oraz 40dB w przypadku urządzeń o większej mocy.

Szeroki zakres napięcia MPPT

Moduły fotowoltaiczne charakteryzują się zmiennością punktu pracy z mocą maksymalną, wraz ze zmianami natężenia promieniowania słonecznego i temperatury. Zadaniem układu MPPT jest śledzenie charakterystyki mocy i odnalezienie takiej wartości napięcia, przy której uzyskiwana moc z generatora PV będzie maksymalna.

Wysoka sprawność konwersji energii

Straty energii w systemach fotowoltaicznych są głównym czynnikiem wpływającym na wielość produkcji energii elektrycznej. Bardzo istotne jest efektywne przekształcenie energii prądu stałego wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne na użyteczny prąd przemienny płynący w naszej sieci elektroenergetycznej. Falowniki Selfa serii SFT o mocy od 10 do 25kW uzyskują nawet 98,6% sprawności maksymalnej.

Twoje bezpieczeństwo

Falowniki SELFA były testowane przez inżynierów Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SELFA z uwzględnieniem warunków energetycznych i klimatycznych panujących w Polsce. Badania odziaływania warunków klimatycznych (odporności falownika na korozję) zostały wykonane w specjalnej komorze klimatycznej oraz solnej. Inwertery SELFA są zgodne z wymogami NC RfG i zostały zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE) oraz Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD).

Karta produktu Falownik fotowoltaiczny PREMIUM seria SFT o mocy 4-25 kW

 

Aplikacja Moja Selfa

NOWA APLIKACJA MojaSelfa2.0

Zachęcamy do korzystania z nowej, ulepszonej aplikacji do monitorowania instalacji fotowoltaicznych z falownikami SELFA. Aplikacja MojaSelfa2.0 jest już dostępna na urządzenia z systemem Android, a wkrótce także na iOS. 

Pobierz aplikację MojaSelfa    Monitoring    

Dzięki aplikacji możemy wygodnie i z każdego miejsca na świecie monitorować stan pracy naszej instalacji, a także przegądać historię uzysków i licznych parametrów pracy falownika w nieograniczonym zakresie!

Dowiedz się więcej!

Przykładowe realizacje

KOMPLET Z GWARANCJĄ POLSKIEGO PRODUCENTA

TERAZ MOŻESZ MIEĆ FALOWNIK I PANELE

Kliknij i sprawdź ofertę naszych modułów fotowoltaicznych

Moduły fotowoltaiczne

Pozostała oferta

Fronius

Fronius

Falowniki trójfazowe SYMO o mocy od 3 do 20 kW
Falowniki jednofazowe PRIMO o mocy od 3 do 8,2 kW

Fronius GEN24 Plus

Fronius GEN24 Plus

Uniwersalny falownik hybrydowy ze zintegrowanym zasilaniem rezerwowym

SolarEdge

SolarEdge

Falowniki trójfazowe SE K o mocy od 3 do 27,6 kW
Falowniki jednofazowe SE M o mocy od 1 do 4 kW

Afore

Afore

Falowniki trójfazowe BNT o mocy od 3 do 60 kW
Falowniki jednofazowe HNS o mocy od 1 do 5 kW

Selfa

SELFA GE S.A.
71-042 Szczecin
ul. Bieszczadzka 14

Rejestr : Sąd Rejonowy w Szczecinie
Wydział XIII Gospodarczy KRS 0000004595
Kapitał akcyjny: 800.000 zł - opłacony w całości

Godziny pracy działu handlowego: 8:00 - 16:00
Godziny pracy magazynu: 7:00 - 15:00

NIP 852-22-99-864, REGON 812026229
Nr rachunku: PLN 47 1020 4795 0000 9702 0177 4603

Copyright © SELFA GE S.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone