ПОЛЬСКИЙ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ МОДУЛЕЙ PV

Мы предлагаем
полный ассортимент
продуктов для
фотоэлектрических
систем

Cтатьи

Technologia PV – moduły fotowoltaiczne

Wytwarzanie energii elektrycznej przy wykorzystaniu fotowoltaiki nie obciąża środowiska tak jak technologie korzystające z paliw kopalnych, a nieskomplikowana instalacja i możliwość kierowania nadwyżek energii elektrycznej do sieci energetycznej decydują o coraz większym zainteresowaniu tą technologią w kontekście zasilania budynków.

Inwertery charakterystyka

Inwerter fotowoltaiczny, jest urządzeniem, którego głównym zadaniem jest transformacja wartości napięcia prądu stałego na napięcie prądu zmiennego, dostosowane do parametrów sieci elektroenergetycznej, do której zostaje przyłączony.

Montaż i użytkowanie modułów fotowoltaicznych

Montaż i użytkowanie instalacji fotowoltaicznych – błędy i porady

Wykonując instalację fotowoltaiczną należy przestrzegać obowiązujących przepisów oraz posiadać wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dotyczy to głównie instalatorów dokonujących montażu, jednak również użytkownik powinien przestrzegać zasad prawidłowego użytkowania całego systemu oraz wiedzieć na co zwracać uwagę podczas odbioru.

Zanieczyszczenia i czyszczenie modułów PV

Moduł fotowoltaiczny jako główny element systemu fotowoltaicznego, pracujący na otwartej przestrzeni, narażony jest na pracę w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Ponadto, na jego powierzchni gromadzą się zanieczyszczenia. Skutkiem ich występowania jest zazwyczaj zmniejszenie wydajności energetycznej innych - niezabrudzonych modułów fotowoltaicznych, lub wydajności energetycznej całego systemu fotowoltaicznego.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.